Tiktok Jeton Alma 2022-2023

Tiktok jeton yükleme işlemleri sonrasında dünyanın en popüler sosyal medya uygulamasının gelir kapısı haline gelmesi mümkündür. Popüler video paylaşım platformu olan Tiktok, günümüzde Türkiye’de ve dünyada milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapmaktadır. Uygulama içinde kullanılmak üzere geliştirilen birçok alternatif ürün ise dikkat çekmektedir. Tiktok uygulaması içinde maddi karşılığı bulunan hediyeleri almanızı sağlayan sanal para birimlerinden olan bu jetonlar, canlı yayınlarda ya da herhangi bir kullanıcıya bağış – hediye olarak gönderilebilmektedir.

Tiktok uygulamasından ürettiğiniz içerikler ile doğrudan kendiniz için bu jetonları ve hediyeleri alabileceğiniz gibi başka yayıncılara da göndererek onların da para kazanmasını sağlayabilirsiniz. Tiktok jeton alma işlemleri basit birkaç adımda tamamlanabilmektedir. Bu adımları takip ederek Tiktok üzerinde farklı fiyat seçeneklerine sahip jetonları kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Tiktok tarafından sunulan aktif ve pasif gelir elde etme olanakları sayesinde uygulamanın kısa süre içinde geniş kitlelere ulaşması sağlanmıştır.

Tiktok Jeton Nedir, Ne İşe Yarar?

Tiktok Jeton Nedir, Ne İşe Yarar

Tiktok ucuz jeton alma seçeneklerini kullanarak uygulama içinde maddi karşılığı olan birçok işlemin gerçekleştirilmesi sağlanabilir. Günümüzde çoğu sosyal medya platformu üzerinde olduğu gibi bağışların yapılması için Tiktok tarafından kendi yöntemleri belirlenmiştir. Bu yöntemler arasında jetonlar ilk sırada yer almaktadır. Tiktok yayıncılarının jeton bağışlarıyla para kazanmaları sağlanmaktadır. Tiktok jeton, platform üzerinde 1000 takipçisi olan ve canlı yayın yapmak isteyen kullanıcılara yönelik hazırlanan bir bağış yöntemidir.

Jetonların gerçek paraya dönüştürülebiliyor olması en önemli özellik olarak değerlendirilebilir. Diğer sosyal medya platformlarında da olduğu gibi jetonların belirli bir yüzdesine Tiktok’ta ortaktır. Alınan bağışlarda bu nedenle farklı oranlarda kesintiler de görülecektir. Günümüzde dünyanın en çok tercih edilen sosyal medya uygulamalarından biri olan Tiktok, bin kişinin üzerinde takipçi sayısına sahip kişilerin canlı yayınlarla bağış almasını sağlamaktadır.

Tiktok Jeton Nasıl Kullanılır?

Tiktok jeton yükleme sitesi üzerinden satın alımların gerçekleştirilmesinin ardından ilgili Tiktok kullanıcıları için bağışlar kolayca gönderilebilir. Tiktok uygulamasında 1.000 takipçi sayısına ulaşmış ve canlı yayın açan kişilere hediye göndermek isteyenler tarafından gerçek para karşılığı olan jetonları satın almaları gerekmektedir. Güncel fiyatlarına göre bu jetonları satın alan kişilerin takip ettikleri yayıncılara bağış göndererek destek olmaları sağlanmaktadır. Yayıncılar ise bu aldıkları jetonların belirli bir limite ulaşmasının ardından para olarak çekim gerçekleştirebilmektedir. Gönderilerin hediyelerin toplam değerinin 30 dolara ulaşması halinde hesaplarında bu jetonlar bulunan kişilerin para çekme işlemlerini gerçekleştirmeleri sağlanmaktadır.

Hediyeler ve jetonlar aracılığıyla kazanç sağlamanın yanı sıra 30 günlük süre içinde en az 10 bin takipçisi olan ve 100 bin video görüntülemeye sahip içerik oluşturucularına özel fon aracılığıyla da farklı türde ödemeler yapılmaktadır. Günümüzde sosyal medya araçlarının iyi bir gelir kapısına dönüşmesinin ardından birçok kullanıcının bu platformlara ilgi gösterdikleri görülmektedir.

Tiktok Jeton Nasıl Satın Alınır?

Tiktok ucuz jeton alma sitesi üzerinden kolayca satın alma işlemlerinin tamamlanması mümkündür. Tiktok’taki içerik üreticilerinin desteklenmesi için bağışta bulunmak isteyenler tarafından da bu jetonlar kolayca alınabilmektedir. Bunun için Tiktok’a bağlı hesabınıza bakiye yüklemesi yapmanız gerekecektir. Banka kartı veya kredi kartı ile ödeme yapılabilmektedir. Tiktok bakiye yükleme ve jeton alma adımları kısaca şunlardan oluşmaktadır:

 • Tiktok uygulamasına giriş yapılır.
 • Mevcut hesaba giriş yapılır hesap yoksa yeni hesap oluşturulur.
 • Herhangi bir canlı yayına giriş yapılır.
 • Canlı yayın ekranında hediye kutucuğu seçeneğine tıklanır.
 • Açılan ekranda Tiktok jetonları görülecektir.
 • Satın alınmak istenen jetona tıklanır.
 • Yükle seçeneği kullanılarak ödeme adımları takip edilir.

Kullanıcıların hesaplarına giriş yaptıktan sonra profil sayfasına gelerek sağ üst köşede yer alan 3 nokta simgesiyle de işlem yapmaları mümkündür. Bu ekran üzerinde yer alan ‘’Ayarlar ve Gizlilik’’ sayfasıyla ‘’Bakiye’’ sekmesine tıklanır. Açılan cüzdan bölümünden bakiye yükle seçeneği ile işlem adımları takip edilir. Çıkan paketlerden biri seçilerek yükleme adımları tamamlanır.

Tiktok Jetonlardan Nasıl Para Kazanılır?

Tiktoktan para kazanmak için binin üzerinde takipçiniz olması gerekecektir. Açtığınız canlı yayınlara katılan kişi sayısı ne kadar çok olursa jeton kazanma olasılığınız da o kadar artacaktır. Kullanıcıların hesaplarında biriken bu bakiyenin 30 dolar seviyesine ulaşması halinde kullanıcıların hesaplarında biriken bu paraları kolayca çekerek para kazanmaları sağlanmaktadır.

Tiktok başta olmak üzere diğer tüm sosyal medya platformları üzerinden kaliteli ve özgün içerikler oluşturarak veya ilgi çekici canlı yayınlar yaparak diğer kullanıcılardan gelecek bağışlarla sosyal medya hesabının iyi bir gelir kapısı haline dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca yüksek izlenme sayılarına ulaşan kişilerin çeşitli reklam ve sponsorluk anlaşmaları ile firmalardan da ödeme almaları mümkündür. Tiktok jeton alma yöntemleri ile paylaşımlarınızı paraya dönüştürmeniz mümkündür.

Bilgisayardan Tiktok Jeton Yükleme Nasıl Yapılır?

Bilgisayardan Tiktok jeton yükleme işlemleri basit birkaç adımda tamamlanabilir. Bu adımları takip ederek rahatlıkla jeton yükleme işlemlerinden yararlanmanız mümkündür. Bilgisayardan veya mobil cihazlardan Tiktok hesabına giriş yaptıktan sonra jeton yükleme adımlarını kullanarak güncel fiyatlar üzerinden dilediğiniz kadar jetonu satın alabilirsiniz. Güvenli ödeme seçenekleri üzerinden ve sadece resmi platformlar üzerinden jeton yükleme işlemlerinin yapılması gerekmektedir.

Bilgisayardan Tiktok jeton yükleme işlemleri için şu adımları takip edebilirsiniz.

 • Bilgisayardan Tiktok hesabına erişim sağlanır.
 • Hesap bölümünden jeton satın alma sayfasına giriş yapılır.
 • Satın almak istediğiniz jetonu seçerek ödeme adımlarına geçilir.
 • Ödeme adımlarının tamamlanmasının ardından işlem tamamlanır.

Anında satın aldığınız Tiktok jetonları hesabınıza tanımlanacaktır. Tanımlanan bu jetonları yayıncılara bağış olarak gönderebilir ve diğer uygun alanlarda kullanmaya başlayabilirsiniz. Son yılların en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Tiktok’u gelir kapısı haline dönüştürmek isteyen herkes için uygulama içi satın alımlar ve bağışlar birçok avantaj sağlamaktadır.

Tiktok Jeton Açığı Nedir?

Tiktok Jeton Açığı Nedir

Tiktok jeton açığı platform tarafından yapılan güncellemeler ile ortadan kaldırılıyor. Çeşitli yazılım hataları ve açıklarından kaynaklanan bu tür açıklar kısa süre içinde giderilmektedir. Günümüzde birçok kullanıcının ilgisini çeken açıklar gelir kaybına neden olduğu için kısa sürede ortadan kaldırılmıştır. Sınırsız jeton gönderme açığı başta olmak üzere benzer açıklar zaman zaman dikkatli kullanıcılar tarafından keşfedilmektedir. Türkçe altyazılı promo ile istediğiniz filmleri izleyebilirsiniz.

Kullanıcı geri bildirimlerine göre söz konusu açıkları ortadan kaldıran Tiktok yetkileri ayrıca bu tür açıkları bulun kişilere çeşitli ödüller de sunmaktadır. Özellikle jeton açığının önemli bir gelir kaybına neden olması nedeniyle bu açığı bulan kişilere 20 bin dolar ödül verilmektedir.

Tiktok Jeton Fiyatları Ne Kadar?

Tiktok jeton fiyatları türüne göre değişmektedir. Tiktok üzerinde 1.000 takipçi sayısına ulaşan, canlı yayın yapan kişilere hediye göndermek için kullanılan ve gerçek para karşılığı alınan jetonların fiyatları farklılık gösterebilir. Son düzenleme ile 1 jeton 0.7 kuruş olarak belirlenmiştir. 100 jeton fiyatı ise 7 TL olarak belirlenmiştir. 500 jeton fiyatı ise 35 TL’dir.

Tiktok’da 1 jeton yaklaşık olarak 0,096 TL’ye karşılık gelmektedir. Ancak satış işlemlerinde bu oran 0,07 TL’ye düşmektedir. Canlı yayında biriken jetonların 0,07 TL ile çarpılması sonucunda bakiye sonucuna ulaşılabilir. Tiktok jeton alma işlemleri için resmi platformu kullanarak işlem yapmanız gerekecektir.

Yorum yapın