Postegro Nedir, 1.48 APK ve Giriş Yap 2022

İnstagram gizli profil görüntülenme denilince akla gelen postegro hakkında sizlere bu yazımızda; postegro nedir? postegro 1.48 apk indir, lili postegro web gibi aklınızdaki soruların cevabını bu rehber içeriğimizde sizlere anlatacağız.

Postegro Nedir?

Postegro nedir diye merak edenler için, lili tarafından geliştirilen ve public olarak sunulan bir; instagram üzerinde takip etmediğiniz gizli profilleri görmeye olanak sağlayan bir platformdur. Postegro uygulamasının çalışma mantığını anlatacak olursak, siz kendi hesabınızla giriş yapıyorsunuz. Postegro oradan sizin takip ettiğiniz kişileri çekiyor, y kişisi gelip x kişisinin profiline bakmak istiyor ve bu x kişisini siz takip ediyorsunuz. Postegro sizin hesabınız üzerinden o profilin verilerini çekip y kişisine sunuyor. Postegronun temel çalışma mantığı bu şekildedir. Eğer sizle

Postegro Giriş Yap – Lili Postegro Web

https://postegro.online/ Postegro sitesine girerek instagram’da gizli profilleri görmek istiyorsanız şuan postegro web sitesine giriş bölümündesiniz. Bu kısımda size vereceğimiz yöntemlerle web üzerinden postegro – lili ye giriş yapabileceksiniz.

Postegro Giriş Yap - Lili Postegro Web
Postegro Giriş Yap – Lili Postegro Web

Normal Türkiye internet sağlayıcıları tarafından web postegroya giriş yapılamıyor. Bunun için iki yöntem mevcut.

1- VPN İle Web Postegro Giriş

VPN ile giriş yöntemi chrome eklenti olarak veya direkt cihazınıza bir adet aktif çalışan VPN indiriyor ve çalıştırıyorsunuz. Herhangi bir siteye girerek vpn uygulamasının aktif çalıştığından emin oluyorsunuz. Ardından aşağıdaki linke girip giriş yapıyor ve insanları stalklamanın keyfini çıkartıyorsunuz.

https://web.postegroweb.co/ – Linki kopyalayarak url kısmına yazın.

2- Opera Tarayıcı ile Lili ve Postegro Giriş

Opera tarayıcısını cihazınıza indiriyorsunuz. Ardından ayarlar kısmına gelip VPN i aktif ediyorsunuz. Daha sonra aşağıdaki linki url kısmına yapıştırıp giriş yapıyorsunuz. VPN aktif olmadan postegro ve liliyi kullanamazsınız bilginiz olsun.

https://web.postegroweb.co/ – Linki kopyalayarak url kısmına yazın.

Postegro & Lili Web İndir

Postegro uygulamasının lili teknoloji tarafından yapıldığını söylemiştik. Şimdi ise Postegro & Lili Web İndir nasıl olur bunu anlatacağız. Öncelikle PC üzerinden https://web.postegroweb.co linkine giriyoruz. Ardından site üzerindeyken CTRL + S tuşlarına birlikte basıyoruz. Önümüze bir “Farklı Kaydet” adı altında pop-up açılacak. Bunu istediğimiz konuma kaydediyoruz ve postegro & lili web indir işlemi tamamdır.

Postegro İos Nasıl Kullanılır?

iPhone marka cihazlara kurmak istediğiniz instagram gizli profil görüntüleme aracı olan postegro ios nasıl kullanılır merak etmiş miydiniz? https://apps.apple.com/tr/app/postegro-profile-viewer/id1599874713 linkine giderek Postegro ios uygulamasını cihazınıza kurun. Ardından uygulamaya giriş yaparak gizli profilleri stalklamanın keyfini çıkartın.

Postegro 1.48 – Son Sürüm APK İndir

Aslına baktığımızda Postegro 1.48 ve Postegro Son Sürüm APK İndir iki farklı şey ama biz size sadece son sürüm linkini vereceğiz. Bunun sebebi sürekli güncelleme postegro – lili uygulaması son sürümlerde her zaman daha stabil çalışmaktadır.

Postegro & Lili Web İndir
Postegro & Lili Web İndir

APK olarak indirmeden önce ayarlar > güvenlik > bilinmeyen kaynakları yüklemeye izin verin kısmını aktifleştirin. Bunu yaparak internet üzerinden .apk dosyaas

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.instalreportapp&hl=tr&gl=US linki üzerinden Postegro 1.48 – Son Sürüm APK dosyalarını hızlıca ücretsiz indirebilirsiniz.

YouTube video

Yorum yapın