Binance TR Ağ Hatası ve Çözümü 2022

Binance TR kullanıcılarının ara ara karşılaştığı ve acil çözüm aradığı binance tr ağ hatası hakkında; neden dolayı kaynaklandığını ve çözümlerini sizlere bu yazımızda açıklayacağız.

Binance TR Mobil Ağ Hatası Nedir?

Binance TR Ağ Hatası Neden Olur?

Binance TR kullanıcılarının mobil cihazlarında para çekme talebi verirken karşılarına çıkan binance ağ talebi reddedildi hatası veya Binance TR Ağ Hatası neden dolayı kaynaklanır hiç merak etmiş miydiniz? İşte sebepleri;

  • Cihazınızın internete bağlı olmaması,
  • Sistemsel problemler,
  • Zamanlanmış bakımlar,
  • Cihazınızın ön belleğinin dolu olması,

gibi sorunlardan herhangi birisi binance ağ talebi reddedildi hatası tetikliyor olabilir.

Binance TR Ağ Talebi Reddedildi Hatası
Binance TR Ağ Talebi Reddedildi Hatası

Binance TR Ağ Talebi Reddedildi Hatası

Diğer problemlerden birisi olan binance tr ağ talebi reddedildi hatası, cihazınızın internete bağlı olmamasından kaynaklı bir sorundur. Bu sorunun çözümü için ya wifi bağlantınızın olması gerekli yada mobil veriniz açık olmalıdır. Ardından bu binance tr ağ talebi reddedildi hatasını almaya devam ediyorsanız uygulamadan çıkış yaparak tekrar girin. Sorun düzelmiş olacaktır.

Binance Ağ Kullanılamıyor Hatası

Binance ağ kullanılamıyor hatası ya sistemsel bir sorundur yada aynı şekilde telefonunuzun internet erişimi olmamasından dolayı kaynaklıdır. Telefonunuzu internete bağlanarak bir deneme yapın, eğer olumsuz olursa binance teknik destek ekibine bağlanarak teknik destek talebinde bulunun.

Android telefonlarda karşımıza Binance TR ağ hatası uyarısı çıkıyorsa, öncelikle telefonunuzda telefon güncellemelerinin yapılıp yapılmadığını kontrol etmelisiniz. Eğer telefon güncellemesi yapılmamışsa bu hatayı verebilir. 

Android telefonunuz güncel durumda olduğu halde Binance TR ağ hatası veriyorsa öncelikle uygulama silinmeli ve tekrar yüklenmeli, hatanın düzelip düzelmediği kontrol edilmelidir. Sonrasında yapmanız gereken işlem, mobil ağ ayarları bölümüne girip dns ayarları kontrol edilmek ve ayarların değiştirilmesini sağlamaktır. Son olarak farklı VPN ile giriş yapılabilir. Bu işlemleri yaptıktan sonra hala Binance TR ağ hatası devam ediyorsa Binance ile iletişim kurarak hatayı bildirmeli ve kontrol edilmesini sağlamalısınız.

Binance TR Ağ Hatası Çözümü

Binance tr ağ hatası çözümüne gelecek olursak;

  • Eğer internet sağlayıcınız Türk Telekom ise güvenli interneti kapatarak bir deneme yapın.
  • Farklı bir internet sağlayıcısına bağlanarak deneme yapın.
  • Binance TR hesabınızdan çıkış yaparak tekrar giriş yapmayı deneyin.
  • Tarayıcı değiştirerek tekrar giriş yapmayı deneyin.
  • Uygulamayı silip tekrar yükleyin.

Yukarıdaki çözümleri gerçekleştireceğinizde %95 oranında binance tr ağ hatası problemini çözmüş olacaksınız. Eğer hala sorun çözülmediyse binance TR destek ekibinden yardım almayı deneyebilirsiniz.

YouTube video

Mobil Binance TR Ağ Hatası

Mobil ağ hatasının nedeni ya telefonunuzdaki bir problemden ya da borsa kaynaklı olabilir. Mobil ağ hatası var ise borsa üzerinde işlem yapamazsınız ve varlıklarınıza ulaşamazsınız. Bu tarz bir hatanın düzeltilebilmesi için yapılacak bir dizi işlem bulunmaktadır. Bu işlemlerden ilki, uygulamada ön bellek temizliği yapılmasıdır. Sonrasında telefon saatinin güncelliği kontrol edilir. Başka bir yöntem olarak güvenli bir VPN uygulamasına geçilir. Binance TR uygulamasını güncellemek de başka bir seçenektir. Hata hala devam ediyorsa, Binance TR ile iletişim kurularak hatanın düzeltilmesi talep edilebilir. 

Binance TR SSL Hatası

Binance TR SSL hatası veriyor ise hesabınıza giriş işlemini gerçekleştiremezsiniz. Bu durumda SSL ayarları aktif konumda ise pasif konuma getirilmeli, hücresel veri değiştirilmeli, farklı bir SSL yüklemesi yapılmalıdır. İnternetinizi kontrol eden güvenli internet seçeneği aktif ise işlem yapmanızı engelleyebilir, bu nedenle bu seçeneği kaldırmanız da hatayı düzeltebilir. 

Binance TR URL Session Hatası Nasıl Düzeltilir?

Binance TR’ de karşımıza çıkan hatalardan bir diğeri de Binance TR URL session hatasıdır. Bu hata genel olarak sunucudan kaynaklanmaktadır. Binance TR URL session hatası, hücresel verinin ya da wifi nin değiştirilmesi neticesinde çoğunlukla düzelen bir hatadır. Hücresel veriyi ya da wifi yi değiştirdiğiniz halde Binance TR URL session hatası düzelmez ise,  farklı bir cihazdan sisteme giriş sağlamayı deneyebilirsiniz. 

Yorum yapın