Uyandırmayacak Uyku İlacı İsimleri ve Fiyatı 2022

Uyku problemi yaşayan kişilerin sık sık yaptığı uyandırmayacak uyku ilacı isimlerini fiyatlarını ve reçeteli olup olmama durumlarının hepsinden bahsedeceğiz. Öncelikle sizlere uyku ilacı kimler içindir, ne işe yarar ve yan etkilerinden bahsetmek istiyoruz.

Uyku İlacı Kimler İçin Uygundur

Uyku ilacı uygun görülen kişiler ciddi uyku problemi çeken kişiler oluyor genelde. Uyku problemi çeken kişiler ise uyku ilacı isimlerini ve fiyatlarını öğrenmek istedikleri için aramalar yapıyor. Bu sebeple sizlere uyku ilacı isimlerini anlatacağımızı söylemiştik. Bu ilacı kullanan kişiler; ruhsal ve bedensel yorgun olsalar da uyuyamayan insanlar, uyusa da uykusundan verim alamadan ertesi güne başlayan insanlar için uygundur.

Uyku İlacı Yan Etkileri

Uyku İlacı Yan Etkileri

Uyku ilacı kullanan kişilerde sizlerle paylaşacağımız uyku ilacı yan etkilerinin görülmesi muhtemel oluyor. Bu sebeple sizleri bu konuda bilinçlendirmek görevimiz. İşte dikkat edilmesi gereken uyku ilacı yan etkileri;

  • Baş ağrısı sorunları
  • Ağır yorgunluk
  • Baş dönmesi
  • Kas ağrıları
  • Mide bulantısı
  • İshal

Bu yan etkilerden herhangi biri siz uyku ilacı kullandıktan sonra ortaya çıktıysa, mutlaka doktorunuza danışmalısınız.

NOT: Uyku ilaçları bağımlılık yapan maddelere sahiptir. Doktor tavsiyesi dışında çıkmadan kullanılmalı, dozajı arttırılmamalıdır. Aksi taktirde problem yaşamasanız dahi uyku ilacı kullanma isteği doğurabilir.

Uyandırmayacak Uyku İlacı

Uyandırmayacak uyku ilacı kullanmak isteyen kişiler ağır yorgunluk çeken, uyusa da uykusunu alamadan ertesi güne yorgun başlayan kişilerin kullanımına uygundur. Bu sebeple müzik çalsa da uyandırmayacak uyku ilaçlarını sizlerle paylaşacağız. Bu ilaçları doktor kontrolünde kullanmanız oldukça önemlidir.

Naturel Sleep Uyku İlacı

Naturel Sleep Uyku İlacı

Naturel sleep uyku ilacı tercih edilmesinin sebebi tamamen doğal olmasıdır. Bu sebeple uyku problemi çeken ve uyandırmayacak uyku ilacı arayan kişilerin tercih etmesi gereken ilaçtır.

İlaç Adı 💊Reçete Durumu 📝Güncellenme Tarihi 🕙︎Fiyatı💸
Naturel Sleep Uyku İlacıReçetesiz16.10.2022109,90₺
Passiflora Uyku İlacı

Passiflora Uyku İlacı

Passiflora adına sahip uyku ilacı, tamamen doğal olarak bilinen ve daha önce herhangi bir yan etkisi görülmeyen bir takviye gıdadır. Bu sebeple tercih eden kişi sayısı da oldukça fazladır.

İlaç Adı 💊Reçete Durumu 📝Güncellenme Tarihi 🕙︎Fiyatı💸
Passiflora Uyku İlacıReçetesiz16.10.202250,00₺
Desyrel Uyku İlacı

Desyrel Uyku İlacı

Desyrel 30 film tablet ilacı uyku ilacı olarak kullanılabilmektedir. Bu ilacın kullanımında ne yazık ki yan etkiler görülebilmektedir. Bu sebeple desyrel uyku ilacı kullanırken mutlaka dikkatli olmalı dozajı fazla kaçırmamalısınız.

İlaç Adı 💊Reçete Durumu 📝Güncellenme Tarihi 🕙︎Fiyatı💸
Desyrel Uyku İlacıReçeteli16.10.202240,64₺ 
Citoles Uyku İlacı

Citoles Uyku İlacı

Abdiibrahim tarafından üretilen 28 tablete sahip Citoles Uyku İlacı kullananlar tarafından yine yan etkileri görülebilmektedir. Bu ilacın etken maddesi essitalopram dır.

İlaç Adı 💊Reçete Durumu 📝Güncellenme Tarihi 🕙︎Fiyatı💸
Citoles Uyku İlacıReçeteli16.10.202233.99

Sizlere bu içeriğimizde detaylı olarak uyandırmayan uyku ilacı konusundan bahsetmek istedik. Bu sebeple de bu ilaçları sadece bilgilendirme amacıyla sizlerle paylaşıyoruz.

“Uyandırmayacak Uyku İlacı İsimleri ve Fiyatı 2022” üzerine 2 yorum

Yorum yapın