Trendyol Yemek Kupon Kodu

Trendyol yemek platformunda belirli dönemlerde tüm kullanıcılara ya da kullanıcıya özel şekilde indirim kodları verilir. Bu indirim kodları sayesinde sepet tutarınızın belirli bir yüzdesi kadar ya da belirli bir tutar kadar indirim sahibi olabilirsiniz. Bu indirimler dönem dönem verilir. Çeşitli tutarda indirimler ile ilgili olan Trendyol yemek kupon kodu çeşitleri birbirinden farklıdır.

Trendyol İlk Siparişe Özel 50 TL İndirim Kuponu Nasıl Kazanılır?

Trendyol ilk siparişe özel 50 TL indirim sadece Trendyol yemeği kullanarak ilk kez sipariş verecek kullanıcılara özeldir. Trendyol ilk şiparişe özel 50 TL indirim kuponu henüz hiç Trendyol yemek siparişi vermeyen kullanıcılara otomatik olarak tanımlanmış durumdadır. Trendyol indirim kuponlarını kullanmak için bazı kupon şartlarına uyulması gerekir.

Trendyol İlk Siparişe Özel 50 TL Değerindeki İndirim Kodunun Şartları Nelerdir?

Trendyol İlk Siparişe Özel 50 TL Değerindeki İndirim Kodunun Şartları Nelerdir

Trendyol ilk siparişe özel 50 TL değerindeki yemek indirim kuponunun şartları şu şekildedir:

 • Trendyol ilk siparişe 50 TL indirim kuponu uygulanmak istenen sipariş değeri 80 TL ya da 80 TL değerinin üzerinde olmalıdır.
 • Trendyol ilk siparişe özel 50 TL indirim kuponunu kullanmak isteyen kişi daha önce Trendyol yemek üzerinden hiç sipariş vermemiş olmalıdır.
 • Trendyol ilk siparişe özel 50 TL indirim kuponu kullanmak isteyen kişinin adı, telefon numarası ya da mail adresi üzerine daha önce Trendyol yemek üzerinden sipariş verdiği bir hesap kayıtlı olmamalıdır.
 • Trendyol ilk siparişe özel 50 TL indirim kuponu kullanılan siparişin ödeme işleminin online şekilde kredi ya da banka kartı ile 3D secure eşliğinde ödenmesi gerekir. (Trendyol cüzdanda seçilen Trendyol siparişinin ödeme tutarına yetecek para var ise trendyol cüzdanla da ödeme yapılabilir.)
 • Trendyol ilk siparişe özel 50 TL değerindeki indirim kuponu başka bir kupon uygulanmış olan bir sepete uygulanamaz.
 • Trendyol ilk siparişe özel 50 TL değerindeki indirim kuponu kullanılmış sepetin üzerine başka bir indirim kuponu kullanılamaz.

Trendyol 40 TL Yemek İndirim Kuponu Nasıl Uygulanır?

Trendyol 40 TL değerindeki yemek indirim kuponu, Trendyol yemek üzerinden sipariş vermek isteyenlerin kullanabileceği bir kupondur. Trendyol yemek 40 TL yemek indirim kuponu sayesinde Sepetinize eklediğiniz ürünleri 40 TL indirim ile daha ucuza yemiş olursunuz. Trendyoldan 40 TL indirim kuponu kazanmak için kupon ekleme bölümüne 40YEMEK isimli kodu yazabilirsiniz. Bu sayede yemeğinizi indirimli bir şekilde sipariş edebilirsiniz. Her kupon gibi Trendyol 40 TL yemek indirim kuponunun da bazı şartları vardır.

Trendyol 40 TL Değerindeki Yemek İndirim Kuponunun Şartları Nelerdir?

Trendyol 40 TL yemek indirim kuponunun şartları şu şekildedir:

 • Trendyol 40 TL yemek indirim kuponu uygulanacak sepet değerine daha öncesinde herhangi bir indirim kuponu uygulanmamış olmalı.
 • Trendyol 40 TL değerindeki yemek indirim kuponu uygulanmış sepetin üzerine sonradan başka bir indirim kuponu uygulanması mümkün değildir.
 • Trendyol 40 TL değerindeki yemek indirim kuponu uygulanacak sepet tutarının 120 TL ya da 120 TL üzerinde olması gerekir.
 • Trendyol 40 TL değerindeki yemek indirim kuponu uygulanmış olan sepet tutarının ödeme işleminin online yöntem ile kredi ya da banka kartıyla 3D secure ile gerçekleştirilmesi gerekir. (Trendyol cüzdanda seçilen Trendyol siparişinin ödeme tutarına yetecek para var ise Trendyol cüzdanla da ödeme yapılabilir.)

Trendyol Yemek 20 TL Değerinde İndirim Kuponu Nasıl Kazanılır?

Trendyol yemek 20 TL değerindeki indirim kuponu kazanmak için ilgili kodun kuponlar arasına eklenmesi gerekir. İlk olarak Trendyol yemek platformu içerisinde bulunan restoranlar üzerinden sipariş seçimi yapılıp sepete eklenilmesi gerekir. İkinci olarak sepet onayı sayfasının içerisinde bulunan kupon kodu ekle seçeneğinden kupon kodunun eklenmesi gerekir. 20 TL değerindeki Trendyol yemek kupon kodu ORKUN20 isimli koddur. ORKUN20 isimli kod kuponlar arasında eklendikten sonra sepete uygulanarak sepette 20 TL indirim kuponu kullanılmış olur. Her indirim kuponu gibi ORKUN20 isimli kuponu kullanmak için de bazı şartların sağlanması gerekir.

Trendyol Yemek 20TL Değerindeki İndirim Kuponun Şartları Nelerdir?

Trendyol yemek 20 TL indirim kuponunun şartları şu şekildedir:

 • Trendyol yemek ORKUN20 isimli indirim kuponu kullanılmak istenen sepete daha önce herhangi bir indirim uygulanmamış olması gerekir.
 • Trendyol yemek ORKUN 20 isimli ve 20 TL değerindeki indirim kuponu kullanılan sepet tutarına ek olarak başka bir indirim ya da kupon uygulanamaz.
 • Trendyol yemek platformundan verilmek istenen siparişin ücret tutarı 100 TL yada üzeri değil ise ORKUN20 isimli ve 20 TL değerindeki indirim kuponu kullanılamaz.
 • Trendyol yemek üzerinden 100 TL ve üzeri siparişlerde kullanılan ORKUN20 isimli kupon kodunun uygulandığı sepetin online ödeme yöntemi ile ödenmesi gerekir. Online ödeme yöntemi ile banka ya da kredi kartı üzerinden 3d secure eşliğinde ödeme işleminin yapılması gerekir. (Trendyol cüzdanda seçilen Trendyol siparişinin ödeme tutarına yetecek para var ise Trendyol cüzdanla da ödeme yapılabilir.)

Trendyol Yemek 15 TL Değerinde İndirim Kuponu Nasıl Kazanılır?

Trendyol Yemek 15 TL Değerinde İndirim Kuponu Nasıl Kazanılır

Trendyol yemek 15 TL değerindeki indirim kuponu kazanmak için belirtilen kupon kodunu kuponlarınıza eklenmeniz gerekir. Trendyol 15 TL değerindeki indirim kuponunu kullanabilmek için öncelikle sepetinize dilediğiniz yemek ürünlerini eklemeniz gerekir. Yemek ürünlerini eklediğiniz sepetinizi onaylarken onay sayfasında bulunan kupon ekle kısmından FIRSAT15 isimli kupon kodunu eklemeniz gerekir. Bu sayede kupon kodunu kazanmış ve sepet tutarınıza uygulamış olursunuz. Her indirim kodunda olduğu gibi FIRSAT15 isimli indirim kodunun kullanılabilmesi için bazı şartların yerine getirilmesi gerekir.

Trendyol Yemek 15 TL Değerindeki İndirim Kuponun Şartları Nelerdir?

Trendyol yemek 15 TL değerindeki indirim kuponun şartları şu şekildedir:

 • FIRSAT15 isimli ve 15 TL değerindeki kupon kodunun kullanıldığı sepet tutarının 60 TL ve üzeri olması gerekir.
 • FIRSAT15 isimli ve 15 TL değerindeki kupon kodunun uygulandığı sepet tutarına daha önce herhangi bir indirim kuponu uygulanmamış olması gerekir.
 • FIRSAT15 isimli ve 15 TL değerindeki kuponun uygulandığı sepet tutarına ek olarak herhangi bir indirim ya da kupon uygulanamaz.
 • 15 TL değerindeki ve FIRSAT15 isimli kuponun kullanıldığı sepetin ödemesinin online ödeme şeklinde yapılması gerekir. Online ödemeler kredi ya da banka kartı ile 3d secure onayı alınarak yapılır. (Trendyol cüzdanda seçilen Trendyol siparişinin ödeme tutarına yetecek para var ise Trendyol cüzdanla da ödeme yapılabilir.)

Trendyol Yemek Kuponları Otomatik Tanımlanır Mı?

Trendyol yemek kuponları bazen otomatik olarak bazen de kupon kodu girişi ile kullanıcıların hesaplarına tanımlanır. Trendyol kullanıcılarını yeni restoranları denemeye teşvik etmek için yeni restoranlar üzerinden indirim kampanyaları düzenleyebilir. Buna ek olarak Burger King, Dominos Pizza ve Tavuk Dünyası gibi zincir mağazaların da yeni çıkan ürünleri için Trendyol yemek kupon kodu verilerek kullanıcıların yeni ürünleri denemesi teşvik edilebilir. Kupon kodlarını belirli sayıdaki kullanıcılar kullandıktan sonra kupon kodları geçersiz hale gelebilir. Buna ek olarak kupon kodlarının geçersiz hale geldiği bir diğer durum kupon kodlarının kullanım sürelerinin aşılmasıdır. Her kupon kodunun bir kullanım süresi vardır ve bu süre bittikten sonra kupon kodu geçersiz hale gelir.

Yorum yapın