PDF Kopyalama Engeli Kaldırma 2022

Düzenlemeniz gereken pdf dosyalarını kopyalama engeli sebebiyle düzenleyemiyor olabilirsiniz. Doğru yerdesiniz sizlere bu yazımızda pdf kopyalama engeli kaldırma hakkında çeşitli çözümler sunacağız.

PDF Kopyalama Engeli Nasıl Kaldırılır?

İnternet üzerinden indirdiğiniz veya yakın çevrenizin size ilettiği pdf dosyalarında koruma amaçlı şifre koyulmuş olabilir. Bunun için sizlere gereken şey pdf koruma engeli kaldırma aracı. Bunun için internet üzerinde online olarak insanlara ücretsiz sunulan hizmetler mevcut. Bu hizmetlerin temel mantığı siteye yüklediğiniz pdf dosyası site üzerinde bulunan veri tabanında çeşitli kademelerden geçerek şifresi kırılıyor ve size korumasız pdf dosyası iletiliyor, işte pdf kopyalama engeli kaldıran sitelerden bazıları:

https://smallpdf.com/tr/unlock-pdf

https://pdf.io/tr/unlock/

https://www.ilovepdf.com/tr/pdf-sifre-kaldirma

https://www.cleverpdf.com/tr/unlock-pdf

PDF Kopyalama Engeli şifre kırma
PDF Kopyalama Engeli şifre kırma

Gelelim diğer bir yönteme kopyalanmaması için şifre konmuş PDF i tarayıcıda açıyoruz, ardından CTRL+P tuşlarına aynı anda basarak yazdırma ekranına geliyoruz.

PDF Kopyalama Engeli

Hedef kısmından PDF olarak kaydet diyoruz ve şifresi kırılmış PDF dosyası bilgisayarımıza iniyor böylece.

Bu yazımızda sizlere pdf kopyalama engeli kaldırma hakkında bilgi verdik, aklınıza takılan herhangi bir kısım olursa lütfen yorumlarda belirtmekten çekinmeyin.

Yorum yapın