Obilet Kupon Kodu

Obilet, otobüs ve uçak biletleri fiyatları arasında karşılaştırma yapmanızı sağlayan bir firmadır. Obilet her türlü firmanın otobüs ve uçak biletleri arasından en uygun biletleri hizmetinize sunarak bilet satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilmenizi sağlar. Obliet kupon kodu kullanarak bilet fiyatlarına farklı indirimler uygulanmış olur. Obilet kupon kodları birden fazladır ve farklı şartlara sahip olabilen kuponlardır.

Obilet Kupon Kodu Nasıl Alınır?

Obilet kupon kodu kazanmak için bazı kriterlere uygun olmanız gerekebilir. Obilet kupon kodları zaman zaman başka firmalar tarafından müşterilere hediye edilebilir. Buna ek olarak Obilet firması da yeni müşterilerine ya da sürekli bir şekilde bilet alımı yapan müşterilerine güzel fırsatlar sunmak için kupon kodu verebilir.

Obilet 40 TL Öğrenci Kupon Kodu

Obilet öğrenci kupon kodu üniversiteye yeni yerleşen öğrencilere özel bir kupon kodudur. Obilet üniversiteye gidebilmek için yolculuk yapacak öğrenci müşterilere kolaylık sağlama amacı ile öğrenci kupon kodunu müşterilerin hizmetine sunmuştur. Obilet 40 TL öğrenci kupon kodu kazanma ve kullanma şartları şunladır:

 • Kampanyaya katılım sağlanabilmesi için Obilet üyesi olmak gerekir.
 • Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin mobil uygulama üzerinde Obilet üyeliği oluşturmaları ya da giriş yapmaları gerekir.
 • Kampanyaya katılım sağlamak isteyen öğrencilerin universiteli@obilet.com adresine Ad, soy ad, cep telefonu ve üniversiteye yerleşme belgesini göndermeleri gerekir.
 • İstenen bilgi ve belgeleri universiteli@obilet.com adresine gönderen ilk 5000 kişi Obilet 40 TL kupon kodunu uçak ya da otobüs biletinde kullanabilir.
 • Kampanyaya katılım yapan kişinin universiteli@obilet.com adresine gönderdiği üniversite yerleşme belgesinin 2022 yılına ait olması gerekir.
 • Kampanyadan kazanılan 40 TL değerindeki kupon kodu Metro Turizm biletleri, BBBus biletleri ve feribot bileti satın alımlarında geçerli değildir.
 • Gerekli bilgi ve belgeleri universiteli@obilet.com yollayarak kampanyaya katılım sağlayan kişilerin Kampanya kapsamında işlenecek kişisel verilere ilişkin Aydınlatma Metni’ni okuyup onaylamaları gerekir.

Yukarıda belirtilen şartlar ve kampanyaya katılım sağlanırsa onay durumunda Obilet 40 TL değerindeki öğrenci kupon kodu kişiye SMS yolu ile gönderilir. SMS yolu ile gönderilen kupon kodunu kampanyaya katılım sağlamış kişiler haricinde biri ya da birileri kullanamaz.

Obilet Kupon Kodu Nerede Yazar?

Obilet kupon kodu gönderimi kuponu nereden kazandığınıza bağlıdır. Obilet kupon kodu kazanabileceğiniz bazı yollar şunlardır:

 • Anlaşmalı uygulamalar aracılığı ile verilen Obilet kupon kodlarını kazanmak
 • Obilet uygulaması üzerinden verilen kodları kazanmak
 • Obilet kampanyalarına ayrı olarak katılım sağlayarak kupon kazanmak

Anlaşmalı uygulamalar aracılığı ile verilen ve Obilet ayrı kampanyalara mail yolu ile katılan kişilerin kupon kodu SMS ya da mail aracılığı ile kazanılır. Bu iki yol ile kazanılmış ve SMS ya da mail yolu ile gönderilmiş kuponların uygulama üzerinden hesaba eklenmesi gerekir. Obilet uygulaması üzerinden bilet alımı gibi durumlar karşılığında verilmiş kuponlar çoğunlukla Obilet tarafından hesaba eklenir. Eğer Obilet kuponları hesaba eklemeden SMS ya da mail yolu ile kişiye iletmiş ise kişinin kendisinin indirim kuponu eklemesi gerekir.

Obilet 150 TL Kupon Kodu Nasıl Kazanılır?

Obilet 150 TL Kupon Kodu Nasıl Kazanılır

Obilet 150 TL değerlindeki kupon kodu bilet alımlarınıza uygulayabilmek için kupon kodunu kuponlarınızın arasına kayıt etmeniz gerekir. ARAC150 isimli kupon kodu ile çeşitli bilet alımlarınızda 150 TL değerinde indirim elde etmiş olursunuz. Obilet 150 TL değerindeki ARAC150 kupon kodunu kullanırken şu şartlara dikkat etmeniz gerekir:

 • Obilet ARAC150 isimli 150 TL değerindeki kuponun kullanılacağı bilet alım fiyatına daha önceden bir indirim uygulanmamış olması gerekir.
 • Obilet ARAC150 isimli 150 TL değerindeki kuponun kullanıldığı bilet alımın fiyatına ikinci bir kupon ya da indirim kampanyası uygulanmaması gerekir. (Uygulanırsa ARAC150 kullanılamaz.)

Obilet 150 TL Hoş geldin İndirim Kupon Kodu Nasıl Kazanılır?

Obilet hoş geldin indirimi olarak kullanıcılarına 150 TL değerinde bir kupon kodu verir. Obilet firması sadece otobüs ve uçak bileti konusunda değil araç kiralama konusunda da hizmet verir. 150 TL değerindeki hoş geldin Obilet kupon kodu hosgeldin150 ismine sahiptir. hosgeldin150 isimli kupon kodu Obilet araç kiralama işlemlerinde de geçerli olabilir. Obilet 150 değerindeki kupon kodu kullanım şartları şunlardır:

 • Obilet 150 TL değerindeki hosgeldin150 isimli kupon kodu sadece yeni hesaplara tanımlanabilir.
 • Obilet 150 TL değerindeki hosgeldin 150 isimli kupon kodu kullanılacak olan hesabın bağlı olduğu e-posta adresi ya da cep telefonu üzerine bağlı olan başka bir hesap bulunmaması gerekir.

Obilet İndirim Kuponu Nasıl Eklenir?

Obilet indirim kuponu eklemek sahip olduğunuz kupon kodlarınızı kullanmanız için gerçekleştirmeniz gereken bir eylemdir. Obilet kupon kodu kullanabilmek için sırasıyla şu adımları uygulmananız gerekir:

 • Obilet mobil uygulamasını App Store, Google Play Store ya da App Galerry üzerinden indirmeniz gerekir.
 • İndirdiğiniz Obilet mobil uygulamasına üyeliğiniz varsa üyeliğinizle giriş, üyeliğiniz yoksa yeni üyelik oluşturmanız gerekir.
 • Üye giriş işleminizi yaptıktan sonra sefer sorgulama ya da araç kiralama işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekir. İşlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra ödeme sayfasına aktarılacaksınız.
 • Ödeme sayfası üzerinde bulunan aşağı yöne bakan ok işaretine tıklayarak kupon kodu giriş ekranı önünüze çıkar.
 • Kupon kodu giriş ekranına girmek isteğiniz kupon kodunu büyük harf, küçük harf gibi şeylere dikkat ederek yazmanız gerekir. (Örnek olarak hosgeldin150 kupon kodu Hosgeldin150 şeklinde yazılırsa kabul edilmez.
 • Eğer kuponunuz Obilet firması tarafından otomatik tanımlanmış bir kupon ise aynı şekilde otomatik bir biçimde uygulanabilir.

Obilet 40 TL Yeni Yıl İndirimi Kupon Kodu Nedir? Nasıl Kazanılır?

Obilet 40 TL değerindeki yeni yıl kupon kodu yeni yıl ve yıl başı gecesi haftasına özel düzenlenmiş bir kampanyadır. Kampanya sayesinde yılbaşı tatilinde farklı şehirlere seyahat etmek isteyen kişiler bilet alımlarında 40 TL daha az ödeyerek indirim kampanyasından faydalanmış olurlar. Obilet 40 TL değerindeki yeni yıl indirimi YENIYIL40 isimli kupon kodudur. YENIYIL40 isimli kupon kodu aralık ayının son haftasında ve ocak ayının ilk haftasında geçerli bir indirim kampanyasıdır. Kampanyadan faydalanmak isteyen kullanıcılar kampanya tarihlerine uyarak YENIYIL40 isimli kupon kodunu kuponları arasında eklemelidirler.

Obilet 10 TL İndirim Kuponu Nedir Nasıl Kazanılır?

Obilet 10 TL indirim kuponu Galatasaray Spor ve Obilet firmasının anlaşması ile birlikte oluşmuş bir kampanyadır. Obilet 10 TL değerindeki indirimden faydalanmak için GSOBİLET10 isimli kupon kodunun kuponlar arasına eklenmesi gerekir. Kupon kodu kuponlar arasına eklenince indirim kuponu kazanılmış olur. Buna ek olarak kullanıcıların kupon şartlarına dikkat etmeleri gerekir. Obilet GSOBILET10 kodu sadece yurt içi için olan biletlerde geçerlidir. Obilet GSOBİLET10 kodu ile araç kiralama işlemlerine indirim kampanyası uygulanamaz.

Obilet Kupon Geçerli Değil Ne Demek? Nasıl Çözülür?

Obilet kupon geçerli değil uyarısı alındığında ters giden bir şeyler var demektir. Obilet kupon geçerli değil uyarısı alınma sebepleri şunlar olabilir:

 • Kuponun geçerlilik süresinin bitmesi
 • Kupon için belirlenen kontejanın dolmuş olması
 • Kupon şartlarına uygun olmamanız

Obilet kupon kodu girdiyseniz ve kupon kodunuzun geçerli olmaması için herhangi bir neden olmadığını düşünüyorsanız konuyu Obilet firması ile iletişime geçerek çözebilirsiniz. Obilet firma müşteri hizmetleri ile 0850 532 62 58 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapın