Lol Hesap Değeri Hesaplama Rehberi 2022

League Of Legends nam-ı diğer lol oyununda bir hesaba sahipseniz ve lol hesap değeri hesaplama ile ilgili bilgi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımızda sizlere lol hesap değeri hesaplama 2022 ile ilgili detaylı bilgiler sunacağız.

Peki lol oyununda hesap değeri neye göre değişir hiç merak etmiş miydiniz? İşte hepsi Lol Hesap Değeri Hesaplama, lol hesabım ne kadar eder adlı yazımızda sizlerle.

Lol Hesap Değeri

Lol hesap değerini etkileyen birçok madde mevcut, bunlar; kaç level olduğu, hangi lige sahip olduğu, içerisindeki şampiyon sayısı, kostüm sayısı gibi onlarca etken vardır. Bizde bunları dikkat alarak sizlere lol hesap değeri hesaplamayı öğreteceğiz.

Sizlere vereceğimiz bu bilgilerin hiçbir şekilde kesinliği yoktur ve tamamen tahmin üzerinde ilerlemektedir. Bu sebeple ticaret yaparken buradaki lol hesap değeri hesaplama tahminlerini dikkate almamanızı öneririz.

Lol Hesap Değeri Ölçme 2022

Lol hesabınıza satmak istiyorsanız Lol Hesap Değeri Hesaplama sorusunu merak etmeniz gayet normal. Az önce de söylediğimiz gibi bazı etkenlere dikkat etmemiz gerekiyor.

Örnek vermemiz gerekirse eğer; hesabınızın 230 seviye, diamond liginde olduğunu ve TR serverinde olduğunu varsayalım, hesabınıza 2 ebedi, 20 efsanevi ve 50 tane de diğer kostümlerden olduğunu varsayalım. Bu hesabın tahmini ederi 650-700 TL bandındadır.

LOL hesabınızın değerini etkileyen;

  • Kaç seviye olduğu,
  • Lig durumu,
  • Ebedi, efsanevi vb. kostüm durumu,
  • Hesapta kaç şampiyon olduğunu hesaplayarak kendinize özel lol hesap değerini hesaplayabilirsiniz.
YouTube video
Lol Hesap Değeri Hesaplama

Oyun kategorimizdeki diğer içerikleri incelemek isterseniz tıklayın.

Eğer sürekli lol hesap alım – satımı ile uğraşıyorsanız Ctrl + D ile yer imlerine ekleyerek kolayca sitemize ulaşabilirsiniz.

“Lol Hesap Değeri Hesaplama Rehberi 2022” üzerine 2 yorum

Yorum yapın