Kelimelik Hile 2022 ve Oyun Cevapları

Son zamanlarda popüler olan oyunlardan kelimelik oyunu için bazı bölümler zorlayıcı olabiliyor. Bunun için oyuncular kelimelik hile diye arama yaparak ilgili bölümü geçmeye çalışıyorlar. Bizde sizlere bu yazımızda kelimelik oyununda hileleri, bölümlerin cevabını vererek zor bölümleri geçmenizi sağlayacağız.

Eğer sizin de oynadığınız oyunlar aşağıda görünüyorsa bu yazıyı okumaya devam ederek kelimelik hile 2022 güncel yöntemleri ve kelimeleri öğrenebilirsiniz.

Kelimelik Hile

Günümüzde yaşlıların çoğunluk oynadığı kelimelik oyunu için kelime hilesi arıyorsanız bu yazıyı okumaya devam edin. Yaşlıların ve +35 yaşındaki kadın ve erkeklerin vazgeçilmez oyunu olan kelimelik hile 2022 sizlerle.

Kelimelik Hile 2022

Kelimelik oyunlarında temel prensip 5 harfli bir kelimede 1 2 harf verip o kelimeyi bulmanız. Bazı bölümler o kadar zor oluyor ki insanlar beziyor artık ve bu sebeple kelimelik hile gibi aramalara düşüyor. Tabii sasirma.com ekibi durur mu hemen sizler için kelimelik oyununda hileleri bulduk ve listeledik.

Güncel kelimelik hilesi arıyorsanız çok az kaldı. Bu yazının devamında her şey hakkında tüm merak ettiklerinizi ve tüm kelimelik oyunu cevapları hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Kelimelik Oyunu Cevapları

Kelimelik oyunu cevapları hakkında bir merakınız varsa; öncelikle hangi kelime oyununu oynadığınızı seçmeniz gerekiyor. Aşağıda oyun marketinde olan tüm kelime oyunları bulunuyor siz hangisinin cevaplarını merak ediyorsanız yorumlara “1. oyunun cevaplarını merak ediyorum.” yazınca sizlere bir bölüm açılıyor ve tüm cevaplar orada oluyor. Örnek yorumda 1. diye öylesin belirttik siz hangisini oynuyorsanız onun sayısını yazın.

Yorumlara örnek yorumdaki gibi cevap yazdıysanız artık tüm kelimelik oyun cevapları ve kelimelik hile ekranını görüyor olmanız gerekiyor. Bu sayede takıldığınız tüm bölümleri tak tak hızlıca geçebileceksiniz.

Kelimelik Hile Nasıl Yapılır?

Kelime oyunlarında basit bir mantık vardır. Bu mantığı çözdükten sonra artık bulamayacağınız kelime kalmayacak, üstelik her yerde kelimelik hilesi nasıl yapılır 2022 vs. diye de aratmayacaksınız.

Kelimelik oyunlarında hile değerinde mantık yazının devamında sizlerle.

Kelimelik hilesi yapabilmek için önce 30. seviyeye gelmiş olmanız gerekmekte. Bu sistem tarafından koyulan bir limit. Alt limit seviyesine geldikten sonra kelimelik hile yapmak için oyununuz elverişli olacaktır.

  • 30. seviyeye geldikten veya o seviyeyi geçtikten sonra oyunun ayarlar kısmına gelip telefonunuzun kapatma tuşuna 10 sn basılı tutun.
  • Telefon bu şekilde yeniden başlayacaktır hemen açın ve oyuna girin.
  • Tekrar ayarlar kısmına geldiğinizde “Seviye ipucu” adında bir sekme açılacak.
  • Burada kelimelik hile yapabileceğiniz şekilde tüm seviyelerin kelimelerinin cevabına ulaşacaksınız.

Yorum yapın