İzmir Bakiye Sorgulama Kentkart 2022

İzmirli ve toplu taşımayı aktif kullanan kişilerin aktif olarak arattığı izmir bakiye sorgulama konusuna dair tüm detayları burada sizler için hazırladık.

İzmir Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır

İzmir’de yaşıyor ve bakiye sorgulama konusunun nasıl yapıldığını merak ediyorsanız sasirma.com size bu içeriği hazırladı.

Aşağıdaki resme tıklayarak kolaya izmir kentkart bakiye sorgulama yapabilirsiniz.

İzmir Bakiye Sorgulama

Resimde gördüğünüz Akıllı Kart Numarası kısmına izmir kentkart üzerinde bulunan numarayı yazın. Ardından resimde gördüğünüz güvenlik kodunu yazarak Devam Et butonuna tıklayın. İşte izmir bakiye sorgulama hizmeti bu kadar.

Kentkart Bakiye Sorgulama İzmir

İzmirlilerin merak ettiği konuların başında kentkart bakiye sorgulama izmir konusu gelmektedir. Bu yazımızda anlattığımız ve daha da detaylarına ineceğimiz izmir kentkart bakiye sorgulama işlemi tüm kentkart sahiplerini ilgilendirmektedir.

Kentkart bakiye sorgulama yapmak istiyorsanız: https://online.izmirimkart.com.tr/giris

İzmir bakiye sorgulama kentkart olarak aratan kişiler anlık olarak kartlarında para olup olmamasından şüphelenerek bunu yapıyorlar. Aslında doğru yapıyorlar çünkü kimse otobüse binince kartında para olmaması şokuyla karşılaşmak istemez. Ayrıca sizlere verdiğimiz link sayesinde izmir kentkartınıza online olarak yükleme de yapabilirsiniz lakin bazı maddeleri var;

  • Online olarak yükleme yaparsanız ortalama 1 saat içerisinde veya kartı ilk basışınızda kartınıza yüklediğiniz tutar yansır.
  • 3D secure özelliği olmayan kartlar ile izmir kentkart bakiye yükleyemezsiniz.
  • Online olarak kentkartınıza yükleme yaptıysanız ve otobüste yetersiz bakiye uyarısı veriyorsa şoföre durumu anlatırsanız o size yardımcı olacaktır.

Bu notlar izmir kentkart tarafından hazırlanan notlardır.

Yorum yapın