İnat Box Açılmıyor 2022 ve Çözümü

Maç severlerin canı inat tv uygulaması ara ara inat box açılmıyor gibi problemler yaratabiliyor. Bu problemler aslında 2 dakikada çözülebilecek ve keyfe kolaylıkla devam edilebileceğiniz ufak tefek şeyler. Milyonlarca kullanıcıya sahip inat tv uygulamasının kitlesi her geçen gün büyümeye devam ederken bu sorunlar karşılaşan insanların sayısı da artıyor.

inat tv
inat tv

İnat box neden açılmıyor? diye sorabilirsiniz, bu problemi ortaya çıkaran birkaç neden olabilir. Bu problemin nedeni uygulamaya son gelen güncelleme de olabilir. Çözümü kolay olsa da bu hatanın neden kaynaklandığını bulmamız ilk öncelik oluyor.

İnat Box TV Neden Açılmaz?

Son gelen güncellemeler inat box’un çalışmasında problemler çıkartabiliyor. Bunun yanı sıra madde madde inat box‘un neden çalışmadığını sizlere anlatıyoruz;

  • Güncelleme problemi; gelen güncellemeyi ertelemeniz sonucu inat box ve birçok uygulamada hata almak olasıdır.
  • İnat Box uygulamasına her 2 – 3 haftada bir güncelleme geliyor. Bunları takip ederek düzenli olarak yapmanız gerekiyor sağlıklı bir kullanımı deneyi için.
  • İnat TV izinlerini ayarlayın. Ayarlar > uygulamalar > inat tv kısmında istenilen tüm izinleri verin.
  • Cihazınızın ön belleği dolmuş, yer kalmamış olabilir. Bu gayet normal çözümü için arka planda çalışan uygulamaları durdurun.

İnat TV Nasıl Açılır?

İnat tv uygulamasını açmak için önce indirmeniz gerekiyor. Google play store da arama kısmına “İnat TV Box” yazarak turuncu simgeli uygulamayı indirin. Ardından ayarlar kısmından uygulamalar > inat tv kısmına gelin, daha sonra izinler kısmına tıklayarak uygulamanın istediği tüm izinleri vermeniz gerekiyor.

YouTube video

İnternet bağlantısının olduğundan emin olduktan sonra inat tv uygulamasını açabilir ve dilediğiniz gibi keyfini çıkartabilirsiniz.

İnat Box Açılmıyor

İnat TV canlı maç uygulamasının açılmaması sorunu ile karşılaşanların yaptığı aramalardan birisi İnat Box Açılmıyor oluyor. Bu sebeple de çözümü için uğraşıp duruyorlar. Bizde içeriğimizde inat box açılmıyor hatasının çözümünü paylaşıyor. İnat tv de maç seyrederken birden donma sorunu ortaya çıkıyorsa bunun birkaç çözümü var. Bunun için İnat TV Donma Sorunu diye aratarak gelen insanlar çözümünü merak ediyorlar, işte çözümler;

  • Ağ bağlantınızı kontrol edin
  • Ön belleği boşaltın
  • Fazla uygulamaları silin
  • Cihazın depolamasını kontrol edin

sizlere verdiğimiz 4 çözüm yolu ile bu probleme çözüm olabilirsiniz. Bu sayede kesintisiz maç keyfi sizi bekliyor.

İnat Tv Uygulama İzni Nasıl Verilir?

İnat Tv’yi hem televizyonunuzdan hem de akıllı cep telefonlarından izleyebilirsiniz. 

İnat Tv’yi televizyonunuzdan izleyebilmek için, televizyonunuzun smart tv olması ve internet bağlantısı olması gerekir. Daha sonra inat box açılmıyor apk dosyasını indirmelisiniz.  Fakat, Google play den uygulamanın orijinalini indirmeniz kullanım açısından rahatlık sağlayacaktır. Uygulamayı indirdikten sonra dizi, maç, film gibi şifreli yayınları ücret ödemeden izleyebilirsiniz. Uygulamanın son sürüm olduğundan ve ayrıca televizyonunuzun pro modunu desteklediğinden emin olmalısınız. 

İnat Tv’yi akıllı cep telefonundan izleyebilmek için, telefonunuzdan uygulamaların indirildiği kısma girin, arama kısmına İnat Tv yazın, çıkan İnat Tv nin üzerine tıklayın.

İnat Tv uygulamasının içine girdiğinizde “uygulama izni “isteyecektir. Uygulama izni verilmediğinde, uygulama belli dönemlerde iyileştirme yani güncelleme yapar. Eğer güncelleme izni verilmezse uygulama kendini güncelleyemez. Bundan dolayı “İzin ver” butonuna tıklayarak uygulamanın istediği izni vermiş olursunuz. 

İnat Tv Nasıl Yüklenir?

İnat Tv’yi indirmek, için 2 orijinal yolu vardır. Cihazınızın işletim sistemi Android ise Google Play Store dan indirebilirsiniz. Eğer cihazınız ios işletim sistemine bağlıysa App Store dan uygulamayı indirebilirsiniz.  Bu şekilde orjinalini, güncel sürümünü indirmiş olursunuz. 

İnat Tv Pro Güncel APK Sürümü İndirme İşlemi

İnat Tv Pro kurulumu için dosyanın temiz ve açılabilir olması gerekmektedir. İnat Tv yi ücretsiz kullanabilmek için APK dosyası gereklidir. İnat Tv güncel APK sürümü indirme işlemi android cihazlarda bulmak oldukça kolaydır. Fakat APK açabilmek için başka programlara da ihtiyaç duyulmaktadır. Memuplay ve Noxplayer, Androide uygun emülatörleridir.  APK sürümünün 2022 yılının güncel formatı ile olması, sizin APK dosyasını indirdikten sonra sorunsuz izleyebilmeniz açsından önemlidir.  Eski sürümler ilerde size sorun çıkarabilir.  

Canlı Ücretsiz Maç Nasıl İzlenir?

İnat tv ile istediğiniz bütün maçları gününde ve saatinde 7/24 izleyebilirsiniz. Tüm maçlara erişim imkânı sunmaktadır. Gün içerisinde yapılacak bütün maçları seyretme şansınız bulacaksınız. Bunun yanında diğer sporların yapıldığı karşılaşmalar da yayın akışı içerisinde sunulmaktadır. Bütün spor kanallarını İnat Tv den takip edebilirsiniz.  İnat Tv ile 7/24 canlı yayın izleyebilirsiniz. 

İnat Tv’yi Telegram Adresinden Takip Edin

Telegram üzerinden İnat Tv ile ilgili bütün bilgilere, haberlere ve indirme dosyalarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca inat box açılmıyor, donuyor gibi hatalarda telegramdan destek alabilirsiniz.

Telegram adresleri, APK dosyaları kullanıcılarla paylaşılmaktadır. Bundan dolayı Telegram takipçisi olmak önemlidir. 

İnat Tv nin Telegram adresi; https://t.me/inattvlink adresinden ulaşabilirsiniz. En güncel bilgileri buradan yakalayabilirsiniz.   

İnat Tv Uygulamaları Nedir?

Benzer uygulamaları da bulunan İnat Tv şifreli şifresiz yayınları kullanıcılara ücretsiz olarak ayağına getirmektedir. Film, dizi, spor karşılaşmalarını, şifreli yayınları ücretsiz olarak sağlayan bir platformdur.  

Buna benzer uygulamalar da bulunmaktadır. Birçok film, dizi, spor kanalları ücretli olarak yayın akışını sağlıyor. Bazen birden fazla platforma para ödeniyor. Bunlar küçük rakamlar gibi gözükse de toplandığında her ay yüksek bir rakam tutuyor. Bu yüzden ücretsiz her şeyi içeren uygulamalar artmıştır. Bu uygulamalara ilgi de aynı oranda artmıştır. Yasal olmayan bu uygulamaların ömrü uzun olmayabiliyor.

İnat Tv Neden Donar? 

İnat tv’ de bazen yayın esnasında donma yaşanmaktadır. Bunun sebebi uygulamaya aynı zamanlarda kaldırabileceği kapasitenin üstünde kullanıcının giriş yapması durumu olabilir. Özellikle önemli bir spor karşılaşmasında uygulamalara yüklenme fazla olabiliyor.  Bu durumlarda donma fazla olabiliyor. 

Bazen de kullanıcıların kendi internet hızına bağlı olarak da olabileceğini unutmayalım. Kullanıcıların dikkat etmesi gereken diğer konu da, cihazın depolama alanında gerekli yer olmaması durumu ve cihazında uygulama sayısı fazla olması durumudur.  Ön bellek doluysa da İnat Tv de donma olayı yaşanabilir. 

Cihazınız da ki depolama alanının boşaltılması, kullanmadığınız uygulamaları silmeniz ve ön bellek temizlenirse donma olayı yaşanması önemli ölçüde azalacaktır.  

Güncellenme Sonrasında Giriş Yapılmaması

Son güncelleme sonrasında birçok kullanıcı uygulamaya giriş yapamıyor. İnat Tv gibi uygulamalarda güncellemelerden sonra, ekranda hata verme uyarıları gözükebiliyor ve giriş yapılamıyor. Cihazınız yapılan güncellemeler sonrasında yüklenen sürümü kabul etmiyor olabilir. Yani android ile sürümün uyuşmaması olabilir. 

Yoğun olarak kullandığınız uygulamaların verileri ve çerezleri sürekli olarak dolmaktadır. Bu durumda da uygulama sağlıklı bir şekilde çalışmamaktadır. Uygulamaların çerezlerinin sık sık temizlenmesi sorunu ortadan kaldıracaktır.  

Ayrıca farklı bir canlı maç izleme uygulaması olan taraftarium24 canlı maç izle ile kesintisiz keyif sürebilirsiniz.

Yorum yapın