Dolap Kupon Kodu

Dolap kupon kodu kazanmak isteyen kişiler aşağıda verilecek kupon kodlarından ya da kuponly.com ya da 1indirimkodu.com gibi sitelerden faydalanarak alışverişlerini indirimli bir şekilde yapabilir. Dolap kupon kodu 2022 kazanabilmenin diğer yolları şunlardır:

 • Dolap firmasının resmi web sitesinde yayınladığı duyuruları takip ederek kupon kodlarını öğrenmek.
 • Dolap firmasının resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek Dolap firmasının paylaştığı indirim kampanya gönderileri üzerinden dolap kupon kodlarını öğrenmek.
 • Dolap uygulaması ile sponsorluk anlaşması yapan ünlü influencer kişileri takip ederek onların reklam anlaşması sonucu verdikleri kupon kodlarını öğrenmek.

Bu 3 yöntem de oldukça basit yöntemlerdir fakat bu yöntemlere vakit ayırmak istemeyen kişiler çeşitli kupon sitelerinden ya da aşağıda verilecek olan kupon kodlarından faydalanarak indirimli bir şekilde alışveriş yapabilirler.

Dolap Uygulamasında Sadece İkinci El ürünler Mi Bulunur?

Dolap ikinci el ürünler satışının yapıldığı bir uygulama olarak görülse de bu uygulamada sadece ikinci el ürünler değil henüz paketi açılmamış sıfır ürünler de satılabilir. Herhangi bir nedenden dolayı sıfır aldığı bir ürünü satmak isteyen kullanıcılar Dolap uygulamasını kullanarak satış yapabilirler. Aynı şekilde sıfır ürün almak isteyen kullanıcılar da Dolap uygulamasından sıfır ürünleri satın alabilirler. Dolap uygulamasında sıfır ya da az kullanılmış filtresini kullanarak arama yaparsanız sıfır ürünleri görüntüleme imkânı yakalamış olursunuz.

Dolap İlk Alışverişe 25 TL İndirim Nedir?

Dolap İlk Alışverişe 25 TL İndirim Nedir

Dolap ilk alışverişe 25 TL değerinde indirim kuponu ilk kez Dolap uygulamasından alışveriş yapılan kullanıcılara verilen bir indirim kuponudur. Dolap uygulamasından ilk kez alışveriş işlemi yapacak olan kullanıcılar 25 TL indirim kuponu ile indirimli bir şekilde ilk alışverişlerini gerçekleştirmiş olurlar. Dolap ilk alışverişe 25 TL değerindeki indirim kuponun uygulanması için bazı şartlara uygun olmak gerekir. Dolap ilk alışverişe 25 TL indirim kuponu kazanma ve kullanma şartları şunlardır:

 • Kampanyaya katılım sağlanabilmesi için Dolap uygulama üyesi olmak gerekir.
 • Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin mobil uygulama üzerinde Dolap üyeliği oluşturmaları ya da giriş yapmaları gerekir.
 • Dolap ilk siparişe 25 TL indirim kuponu uygulanmak istenen sipariş değeri 50 TL ya da 50 TL değerinin üzerinde olmalıdır.
 • Dolap ilk siparişe özel 25 TL indirim kuponunu kullanmak isteyen kişi daha önce
 • Dolap üzerinden hiç sipariş vermemiş olmalıdır.
 • Dolap ilk siparişe özel 25 TL indirim kuponu kullanmak isteyen kişinin adı, telefon numarası ya da mail adresi üzerine daha önce Dolap üzerinden sipariş verdiği bir hesap kayıtlı olmamalıdır.
 • Dolap ilk siparişe özel 25 TL indirim kuponu kullanılan siparişin ödeme işleminin online şekilde kredi ya da banka kartı ile 3D secure eşliğinde ödenmesi gerekir.

Dolap İlk Alışverişe 25 TL Değerinde İndirim Kuponu Nasıl Uygulanır?

Dolap ilk alışverişe 25 TL indirim kuponu çoğunlukla hesaplara otomatik olarak tanımlanır. Bu otomatik tanımlanma Dolap uygulaması üzerinden üyeliğini yeni oluşturmuş kişilere yapılır. Bazen ilk alışverişe 25 TL indirim kuponu otomatik olarak tanımlanmamış olabilir. İndirim kuponu otomatik olarak tanımlanmamış ise kupon ekleme işlemi yapılması gerekir. Dolap uygulamasından 25 TL değerinde indirim kuponu kazanmak için kupon ekleme bölümüne HOSGELDİN25 isimli kodu yazabilirsiniz. Bu sayede dolap uygulaması üzerinden almak isteğiniz ürünleri indirimli bir şekilde alabilirsiniz. Her indirim kuponunda olduğu gibi Dolap kupon kodu 2022 kullanımlarında da bazı şartlar vardır. Kuponların uygulanabilmesi için bu şartlara uyulması gerekir.

Dolap 50 TL Kupon Kodu Nasıl Kazanılır?

Dolap uygulamasında 50 TL değerindeki indirim kuponu kazanmak için ilgili kodun kuponlar arasına eklenmesi gerekir. İlk olarak dolap uygulaması üzerinde bulunan satıcıların ürünleri içerisinden sipariş seçimi yapılıp sepete eklenilmesi gerekir. İkinci olarak sepet onayı sayfasının içerisinde bulunan kupon kodu ekle seçeneğinden kupon kodunun eklenmesi gerekir. 50 TL değerindeki Dolap kupon kodu KAZAN50 isimli koddur. KAZAN50 isimli kod kuponlar arasında eklendikten sonra sepete uygulanarak sepette 50 TL değerinde indirim kuponu kullanılmış olur. Her indirim kuponu gibi KAZAN50 isimli kuponu kullanmak için de bazı şartların sağlanması gerekir.

Dolap 50 TL Kupon Kodu Nasıl Uygulanır?

Dolap 50 TL indirim kuponu uygulamak için bazı işlemler yapmanız gerekir. Dolap 50 TL indirim kuponunu kullanmak için şu şartların gerçekleştirilmesi gerekir:

 • Dolap 50 TL indirim kuponu kullanılan siparişin ödeme işleminin online şekilde kredi ya da banka kartı ile 3D secure eşliğinde ödenmesi gerekir.
 • 50 TL değerindeki Dolap indirim kuponu başka bir kupon uygulanmış olan bir sepete uygulanamaz.
 • Dolap 50 TL değerindeki indirim kuponu kullanılmış sepetin üzerine başka bir indirim kuponu kullanılamaz.
 • Dolap 50 TL değerindeki indirim kuponun uygulanacağı sepet değerinin 250 TL değerinde ya da 250 TL değerinin üzerinde olması gerekir.

Dolap uygulamasından 50 TL değerinde indirim kuponu kazanmak için kupon ekleme bölümüne EFSANE 50 isimli kodu yazarak kuponu kuponlarınızın arasına eklemeniz gerekir. Bu sayede dolap uygulaması üzerinden almak isteğiniz ürünleri 50 TL indirimli bir şekilde alabilirsiniz.

Dolap 10 TL Kupon Kodu Nasıl Kazanılır?

Dolap 10 TL Kupon Kodu Nasıl Kazanılır

Dolap 10 TL kupon kodu kazanmak için belirlenen kuponun şartlarına uygun olmanız gerekir. Dolap 10 TL değerindeki kupon kodu elektronik ürün alımları üzerinde kullanılabilen bir kupondur. Bilgisayar, cep telefonu ve tablet gibi elektronik ürün alımlarınızı Dolap uygulaması üzerinden gerçekleştirirken ELEKTRONİK10 isimli kupon kodu sayesinde 10 TL değerinde indirim kazanmış olursunuz. Dolap 10 TL kupon kodunu kullanabilmek için şu şartların sağlanmış olması gerekir:

 • ELEKTRONIK10 kuponun uygulanacağı sepette bulunan ürün ya da ürünler sadece elektronik ürün kategorisinde mensup bir ürün olabilir.
 • ELEKTRONİK 10 isimli ve 15 TL değerindeki kupon kodunun kullanıldığı sepet tutarının 1000 TL ve üzeri olması gerekir.
 • ELEKTRONİK10 isimli ve 10 TL değerindeki kupon kodunun uygulandığı sepet tutarına daha önce herhangi bir indirim kuponu uygulanmamış olması gerekir.
 • ELEKTRONİK10 isimli ve 10 TL değerindeki kuponun uygulandığı sepet tutarına ek olarak herhangi bir indirim ya da kupon uygulanamaz.
 • 10 TL değerindeki ve ELEKTRONİK10 isimli kuponun kullanıldığı sepetin ödemesinin online ödeme şeklinde yapılması gerekir. Online ödemeler kredi ya da banka kartı ile 3D secure onayı alınarak yapılır.

Dolap Kupon Geçerli Değil Ne Demek?

Dolap kupon geçerli değil uyarısı birden fazla durumda alınabilir. Bu durumun sebebi birden fazladır. Dolap üzerinden alışveriş yaparken kupon eklemek istediğinizde ve kupon kodu geçerli değil uyarısını aldığınızda belirlenen kuponu kuponlarınızın arasına ekleyememiş olursunuz. Kuponlarınız arasında olmayan bir kupon sepetinize eklenemez ve bu yüzden indirim fırsatını kaçırmış olursunuz. Kuponun geçerli olmama sebepleri şunlar olabilir:

 • Kupon için belirlenen kontejanın dolmuş olması
 • Kupon şartlarına uygun olmamanız
 • Kuponun geçerlilik süresinin bitmesi

Dolap Kupon Kodları Otomatik Tanımlanır Mı?

Dolap kupon kodlarının otomatik tanımlanması bazen olabilecek bir durumdur. İlk ürüne özel verilen kuponlar ya da özel günler için verilen kuponlar gibi bazı türde kuponlar otomatik tanımlanabilir. Bu otomatik tanımlanma durumunda kupon kodu girmeden kupon sahibi olmuş olursunuz. Dolap kupon kodu 2022 yılında çok kişinin faydalanabileceği bir şekilde kullanıcılara sunulmuştur.

Yorum yapın