Dechatlon Kupon Kodu 2022-2023

Dechatlon kupon kodu kazanmak isteyen kişiler aşağıda verilecek kupon kodlarından ya da kuponly.com ya da 1indirimkodu.tr gibi sitelerden faydalanarak alışverişlerini indirimli bir şekilde yapabilir. Decathlon kupon kodu 2022 yılında kazanabilmenin diğer yolları şunlardır:

 • Dechatlon firmasının resmi web sitesinde yayınladığı duyuruları takip ederek kupon kodlarını öğrenmek.
 • Dechatlon firmasının resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek Decathlon firmasının paylaştığı indirim kampanya gönderileri üzerinden Decathlon kupon kodlarını öğrenmek
 • Dechatlon firması ile sponsor anlaşması yapan ünlü influencer kişileri takip ederek onların reklam anlaşması sonucu verdikleri kupon kodlarını öğrenmek.

Bu 3 yöntem de oldukça basit yöntemlerdir fakat bu yöntemlere uğraşmak ve vakit kaybetmek istemeyen kişiler çeşitli kupon sitelerinden ya da aşağıda verilecek olan kupon kodlarından faydalanarak indirimli bir şekilde alışveriş yapabilirler.

Dechatlon İlk Alışverişe 30 TL İndirim Nedir?

Dechatlon İlk Alışverişe 30 TL İndirim Nedir

Dechatlon ilk alışverişe 30 TL değerinde indirim kuponu ilk kez Dechatlon sitesinden alışveriş yapılan kullanıcılara verilen bir indirim kuponudur. Dechatlon sitesinden ilk kez alışveriş işlemi yapacak olan kullanıcılar 30 TL indirim kuponu ile indirimli bir şekilde ilk alışverişlerini gerçekleştirmiş olurlar. Dechatlon ilk alışverişe 30 TL değerindeki indirim kuponun uygulanması için bazı şartlara uygun olmak gerekir. Dechatlon ilk alışverişe 30 TL indirim kuponu kazanma ve kullanma şartları şunlardır:

 • Kampanyaya katılım sağlanabilmesi için Dechatlon alışveriş sitesi üyesi olmak gerekir.
 • Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Dechatlon alışveriş sitesi üyeliği oluşturmaları ya da mevcut üyelikleri ile giriş yapmaları gerekir.
 • Dechatlon ilk siparişe 30 TL indirim kuponu uygulanmak istenen sipariş değeri 100 TL ya da 100 TL değerinin üzerinde olmalıdır.
 • Dechatlon ilk siparişe özel 30 TL indirim kuponunu kullanmak isteyen kişi daha önce

Dechatlon alışveriş sitesi üzerinden hiç sipariş vermemiş olmalıdır.

 • Dechatlon ilk siparişe özel 30 TL indirim kuponu kullanmak isteyen kişinin adı, telefon numarası ya da mail adresi üzerine daha önce Dechatlon alışveriş sitesi üzerinden sipariş verdiği bir hesap kayıtlı olmamalıdır.
 • Dechatlon ilk siparişe özel 30 TL indirim kuponu kullanılan siparişin ödeme işleminin online şekilde kredi ya da banka kartı ile 3D secure eşliğinde ödenmesi gerekir.

Decathlon İlk Alışverişe 30 TL Değerinde İndirim Kuponu Nasıl Uygulanır?

Dechatlon ilk alışverişe 30 TL indirim kuponu çoğunlukla hesaplara otomatik olarak tanımlanır. Bu otomatik tanımlanma Dechatlon alışveriş sitesi üzerinden üyeliğini yeni oluşturmuş kişilere yapılır. Bazen ilk alışverişe 30 TL indirim kuponu otomatik olarak tanımlanmamış olabilir. İndirim kuponu otomatik olarak tanımlanmamış ise kupon ekleme işlemi yapılması gerekir. Dechatlon alışveriş sitesi üzerinde 30 TL değerinde indirim kuponu kazanmak için kupon ekleme bölümüne MERHABA30  isimli kodu ekleyebilirsiniz. Bu sayede Decathlon alışveriş sitesi üzerinden almak isteğiniz ürünleri indirimli bir şekilde alabilirsiniz. Her indirim kuponunda olduğu gibi Dechatlon kupon kodu 2022 kullanımlarında da bazı şartlar vardır. Kuponların uygulanabilmesi için bu şartlara uyulması gerekir.

Dechatlon 50 TL Kupon Kodu Nasıl Kazanılır?

Dechatlon alışveriş sitesinde 50 TL değerindeki indirim kuponu kazanmak için ilgili kodun kuponlar arasına eklenmesi gerekir. İlk olarak Dethaclon alışveriş sitesi üzerinde bulunan  ürünlerin içerisinden sipariş seçimi yapılıp sepete eklenilmesi gerekir. İkinci olarak sepet onayı sayfasının içerisinde bulunan kupon kodu ekle seçeneğinden kupon kodunun eklenmesi gerekir. 50 TL değerindeki Dechatlon kupon kodu AVANTAJ50 isimli koddur. AVANTAJ50 isimli kod kuponlar arasında eklendikten sonra sepete uygulanarak sepette 50 TL değerinde indirim kuponu kullanılmış olur. Her indirim kuponu gibi AVANTAJ50 isimli kuponu kullanmak için de bazı şartların sağlanması gerekir.

Dechatlon 50 TL Kupon Kodu Nasıl Uygulanır?

Dechatlon 50 TL indirim kuponu uygulamak için bazı işlemler yapmanız gerekir. Decathlon 50 TL indirim kuponunu kullanmak için şu şartların sağlanması gerekir:

 • Dechatlon 50 TL indirim kuponu kullanılan siparişin ödeme işleminin online şekilde kredi ya da banka kartı ile 3D secure eşliğinde ödenmesi gerekir.
 • 50 TL değerindeki Dechatlon indirim kuponu başka bir kupon uygulanmış olan bir sepete uygulanamaz.
 • Dechatlon 50 TL değerindeki indirim kuponu kullanılmış sepetin üzerine başka bir indirim kuponu kullanılamaz.
 • Dechatlon 50 TL değerindeki indirim kuponun uygulanacağı sepet değerinin 250 TL değerinde ya da 250 TL değerinin üzerinde olması gerekir.

Dechatlon alışveriş sitesi üzerinde 50 TL değerinde indirim kuponu kazanmak için kupon ekleme bölümüne INDIR50 isimli kodu yazarak kuponu kuponlarınızın arasına eklemeniz gerekir. Bu sayede Detchatlon alışveriş sitesi üzerinden almak isteğiniz ürünleri 50 TL indirimli bir şekilde alabilirsiniz.

Dechatlon 40 TL Kupon Kodu Nasıl Kazanılır?

Dechatlon 40 TL kupon kodu kazanmak için belirlenen kuponun şartlarına uygun olmanız gerekir. Decathlon 40TL değerindeki kupon kodu kar botu kategorisindeki ürün alımları üzerinde kullanılabilen bir kupondur. Decathlon 40 TL kupon kodunu kullanabilmek için şu şartların sağlanmış olması gerekir:

 • Dechatlon 40 TL değerindeki Y4Z213 isimli kuponun uygulanacağı sepette bulunan ürün ya da ürünler sadece kar botları ürün kategorisi içerisinde bulunan bir ürün olabilir.
 • Y4Z213 isimli ve 40 TL değerindeki kupon kodunun kullanıldığı sepet tutarının 100 TL değerinde ya da 100 TL değerinin üzerinde olması gerekir.
 • Y4Z213 isimli ve 40 TL değerindeki kupon kodunun uygulandığı sepet tutarına daha önce herhangi bir indirim kuponu uygulanmamış olması gerekir.
 • Y4Z213 isimli ve 40 TL değerindeki kuponun uygulandığı sepet tutarına ek olarak herhangi bir indirim ya da kupon uygulanamaz.
 • 40 TL değerindeki ve Y4Z213 isimli kuponun kullanıldığı sepetin ödemesinin online ödeme şeklinde yapılması gerekir. Online ödemeler kredi ya da banka kartı ile 3D secure onayı alınarak yapılır.

Decathlon Kupon Geçerli Değil Ne Demek?

Decathlon Kupon Geçerli Değil Ne Demek

Decathlon kupon geçerli değil uyarısı birden fazla durumda alınabilir. Bu durumun sebebi birden fazladır. Dechatlon alışveriş sitesi üzerinden alışveriş yaparken kupon eklemek istediğinizde ve kupon kodu geçerli değil uyarısını aldığınızda belirlenen kuponu kuponlarınızın arasına ekleyememiş olursunuz. Kuponlarınız arasında olmayan bir kupon sepetinize eklenemez ve bu yüzden indirim fırsatını kaçırmış olursunuz. Kuponun geçerli olmama sebepleri şunlar olabilir:

 • Kupon için belirlenen kontejanın dolmuş olması
 • Kupon şartlarına uygun olmamanız
 • Kuponun geçerlilik süresinin bitmesi

Decathlon Kupon Kodları Otomatik Tanımlanır Mı?

Dechatlon kupon kodlarının otomatik tanımlanması bazı dönemlerde yapılabilen bir uygulamadır. Kupon kodları bazı dönemlerde tüm kullanıcılara ya da bazı kullanıcılara otomatik olarak verilmiş olur. Buna ek olarak Detchatlon kupon kodları bazen Detchatlon mağaza bayilerinden yaptığınız belirli alışverişler sonucunda da hizmetinize sunulabilir. Detchatlon alışveriş sitesi üyelerine otomatik tanımlanan kuponlar üyelere farklı kanallar üzerinden bildirilir. Detchatlon alışveriş sitesinde kullanabileceğiniz hesabınıza otomatik olarak tanımlanan kuponlardan anında haberdar olabilmek için bazı izinleri vermeniz gerekir. Bu izinler Detchatlon indirim kampanyaları ve kupon kodlarından mail ya da SMS yolu ile haberdar olmanıza yönelik izinlerdir. Mail yolu ya da SMS yolu ile kuponlardan ve indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz. Dechatlon kupon kodu 2022 yılında da Decathlon müşterilerinin kullanıcılara sunulmuştur.

Ayrıca Bakınız: Dolap Kupon Kodu

Yorum yapın