Bedava Disney Plus Hesabı

Disney Plus hesapları son yıllarda ücretsiz olarak popüler Disney Plus içeriklerini izlemek isteyenler tarafından araştırılıyor. Son yıllarda ücretli dijital platformların sayısının artmasının ardından tüm platformlar için yeterli bütçesi olmayanlar özellikle tek bir hesabın birden fazla kişi tarafından kullanılabilir olması sayesinde ortak hesapları kullanmaktadır.

Dünyanın en popüler dijital dizi ve film platformlarından biri olan Disney+, Walt Disney Company’nin Media and Entertainment Distribution bölümü tarafından işletilmektedir. ABD merkezli ücretli abonelik modeli ile çalışan Disney Plus, over the top seç – izle video servisi olarak Türkiye’de de faaliyet göstermektedir. Bedava Disney Plus hesabı kullanılarak platform üzerinde yer alan dizi ve film içeriklerinin kullanıcılar tarafından izlenmesi mümkündür. Ağırlıklı olarak Walt Disney Studios ve Walt Disney Television tarafından üstlenen film ve dizilerin yanı sıra Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic ve bazı bölgelerde ise Star markalarına özel içeriklere ev sahipliği yapmaktadır.

Disney Plus Nasıl Bedava İzlenir?

Disney Plus bedava hesap Türkiye aboneleri tarafından yaygın olarak tercih edilmektedir. Özellikle ücretsiz olarak Disney Plus içeriklerine ulaşmak isteyenlerin farklı alternatif kanallar deneyerek bedava olarak bu içeriklere ulaşmaları mümkündür. Çeşit web siteleri ve apk uygulamaları ile Disney Plus başta olmak üzere diğer ücretli platformların içeriklerine de kullanıcıların erişim sağlaması mümkündür.

Telif hakları sorunları nedeniyle web siteleri veya çeşitli uygulamalar üzerinden ücretsiz olarak Disney Plus içeriklerini seyretmek isteyenlerin farklı erişim sorunları ile karşılaşmaları mümkündür. Bu nedenle Disney Plus hesap açma işlemlerinin tamamlanmasının ardından belirlene abonelik ücretleri ile kullanıcıların dizi ve filmleri izlemeleri önerilmektedir. Öte yandan halihazırda Disney Plus aboneliği bulunan kullanıcıların hesaplarına erişim sağlanarak da Disney Plus dizi ve filmlerinin ücretsiz olarak izlenmesi mümkündür. Dünya çapında yaklaşık 80 milyondan fazla üyesi bulunan Disney Plus, ücretsiz hesap avantajlarıyla da dikkat çekiyor.

Disney Plus Ücretsiz Üyelik Var Mı?

Disney Plus Ücretsiz Üyelik Var Mı

Disney Plus ücretsiz izle seçeneklerinden yararlanmak isteyenlerin öncelik aktif bir Disney Plus hesabına giriş yapmaları gerekmektedir. Disney Plus abonelikleri bulunmayan kişiler ise farklı yöntemler kullanarak platform üzerinde yer alan içerikleri izleyebilmektedir. Çeşitli Telegram grupları ve forumlarda yer alan ücretsiz üyelik hesaplarının güncel olmasına dikkat etmeniz önerilmektedir. Güncel Disney Plus hesaplarını takip ederek ücretsiz olarak platform üzerinde yer alan içerikleri seyretmeniz mümkündür.

Başka kullanıcılar tarafından paylaşılan hesaplara girerek Disney Plus üzerinde yayınlanan dizi, film ya da belgeselleri izlemek isteyenlerin farklı yöntemler denemesi gerekecektir. Üye olmak veya üyeliği yeniden başlatmak için kullanıcıların e – posta adresleri ve diğer kişisel bilgileri ile dakikalar içinde üyelik hesabı oluşturmaları da mümkündür. Türkiye başta olmak üzere birçok ülkede faaliyet gösteren Disney Plus için üyelik işlemlerinin tamamlanmasının ardından abonelik ücretlerini ödeyen kullanıcıların platformun tüm hizmetlerinden yararlanması sağlanmaktadır.

Disney Plus 30 Gün Ücretsiz Mi?

Disney Plus deneme hesabı uygulaması kapsamında faaliyetlerine başladığı ilk dönemlerde kullanıcılar için 30 günlük ücretsiz deneme hesabı sunuyordu. Ancak mevcut uygulamada şu an için böyle bir deneme süresi bulunmuyor. Ücretsiz deneme hesabı olmadığı için kullanıcıların normal abonelik yöntemlerini kullanarak platforma üye olmaları gerekecektir.

En ucuz şekilde Disney Plus kullanmak için üyelik almanız gerekecektir. Mevcut uygulamada yıllık Disney Plus üyeliği için kaydolanlar aylık ödemeye kıyasla 10 ay fiyatına 12 ay boyunca platformu avantajlı şekilde kullanabilmektedir. Bedava Disney Plus hesabı için duyurulan bu tür kampanyalar ile 2 ayı bedavaya getirmek mümkündür.

Disney Plus Bir Hesabı Kaç Kişi Kullanabilir?

Disney Plus kaç kişi tarafından kullanılabiliyor sorusu ücretli dijital platformları kullanan birçok kişi tarafından merak ediliyor. Diğer pek çok benzer platforma göre Disney Plus çok daha fazla kullanıcıya ve cihaza tek bir hesaptan erişim imkanı sağlamaktadır. 10 cihaza kadar ve 7 ayrı profilde sınırsız indirme imkanı sunulmaktadır. Disney Plus ve diğer benzer platformların abonelik ücretlerinin yüksek olması nedeniyle ortak kullanıcıların sayısı da artmaktadır.

Birden fazla kişinin abonelik ücretlerini ortak olarak ödeyerek Disney Plus üyelikleriyle tüm dizi ve film içeriklerini izlemeleri sağlanmaktadır. Tek bir hesap ile farklı cihazlarda ve profillerde çeşitli işlemler yapılarak platformun kullanılması sağlanmaktadır.

Disney Plus Hesabı Nasıl Açılır?

Disney Plus hesap al seçeneklerini kullanarak platforma üye olmak oldukça kolaydır. Mobil cihazlarınıza Disney Plus uygulamasını indirerek veya web arayüzünü kullanarak platforma erişim sağladıktan sonra, ‘’üye olmak ya da üyeliğini yeniden başlatmak için e – postanı gir.’’ seçeneğinin altıdaki alan e – posta adresi girilerek işlem yapılır. ‘’Devam Et’’ butonuna tıkladıktan sonra üyelik adımları takip edilerek hesap oluşturulabilir.

Hesap oluşturma işlemlerinin yapılabilmesi için abonelik ücretlerinin ödenmesi için banka/kredi kartı bilgileri talep edilebilir. Yıllık abonelik paketleri ve diğer paket seçenekleri arsından size en uygun olanı seçerek Disney Plus üyeliğinizi sadece dakikalar içinde oluşturmanız mümkündür.

Disney Plus Hangi Ülkelerde Var?

Disney Plus bedava hesap en yeni adresleri ile Türkiye başta olmak üzere birçok ülkedeki dizi ve film tutkuları tarafından kullanılmaktadır. Dünya genlinde milyonlarca aboneye sahip Disney Plus, 5 Eylül 2020’de Hotstar aracılığıyla Endonezya’da kullanıma sunulmuştur. Bunun yanı sıra Portekiz, Belçika, Finlandiya, İzlanda, Lüksemburg, Norveç, İsveç, Danimarka ve Grönland ile Latin Amerika ve Karayipler’de de yayınlanmaya başladı.

Türkiye’de de yayın hayatına başlamasının ardından kısa sürede birçok kullanıcı tarafından Disney Plus üyeliği oluşturuldu. Yerli ve yabancı çok sayıda yapıma ev sahipliği yapan Disney Plus, dünya genelinde birçok ülkede milyonlarca aboneye ev sahipliği yapıyor.

Disney Plus Üyeliği Ne Kadar?

Disney Plus Üyeliği Ne Kadar

Disney Plus üyelik ücretleri yapılan son zamanların ardından güncellenmiştir. Buna göre Disney Plus güncel abonelik ücretleri aylık 39.99 TL’den başlıyor. Yıllık ise 349 TL olarak Disney+ üyeliğinin alınması mümkündür.

Türkiye ve dünyada sayısız kullanıcıya sahip Disney Plus, diğer ücretli dijital platformlar arasında üyelik ücretleri ve içerikleriyle öne çıkmaktadır. Kullanıcıların kendi bütçelerine uygun abonelik paketlerini tercih ederek platformu kullanmaya başlamaları mümkündür. Yerli ve yabancı sayısız içeriği izlemek isteyenlerin Disney Plus üyelik işlemlerini tamamlayarak platformu kullanmaya başlamaları mümkündür.

Disney Plus’ta Hangi Dizi ve Filmler Var?

Bedava Disney Plus hesabı Telegram ve diğer birçok platform üzerinde paylaşılmaktadır. Bu ücretsiz hesaplar veya kendi hesabınız ile platforma giriş yaptıktan sonra sayısız yerli ve yabancı dizi, film ve belgesi izleyebilirsiniz. Popüler birçok yapımı bünyesinde bulunduran Disney Plus’ta en popüler bazı dizi ve filmler kısaca şunlardır:

  • She Hulk
  • Moon Knight
  • The Mandalorian
  • The Simpsons
  • How I Met Your Mother
  • Lost
  • Obi Wan Kenobi
  • Marvel
  • Kaçış
  • The Walking Death

Türkiye’de faaliyetlerine başlamasının ardından yerli yapımlara da yer veren Disney Plus, sayısız içeriğe ev sahipliği yapmaktadır. Marvel, Disney, National Geographic ve Marvel gibi öne çıkan markaların dizi ve filmleri ağırlıklı olarak platformda yer almaktadır. Bedava Disney Plus hesabı ile platforma erişim sağlayanların tüm içerikleri izlemeleri mümkündür.

Ayrıca Bakınız: Amazon Prime Video Üyelik

Yorum yapın